Робоча поїздка в Новоград – Волинський район керівництва ЖОО НРУ

13 червня голова Житомирської обласної (крайової) організації Народного Руху України Олег Лагнюк разом з членами Ради ЖОО НРУ Миколою Климчуком та головою ЖОО «Молодий Рух» Ігорем Лагнюком відвідали    м. Новоград-Волинський. Разом з головою Новоград-Волинської МО НРУ Дмитром Христичем відвідали стадіон «Авангард»та ознайомились із тренувальним процесом молодих каратистів клубу «Січ», який очолює член НРУ, голова обласної федерації карате та головний тренер молодіжної збірної України Петро Корнійчук.

 

Обговорено шляхи розбудови Новоград-Волинської міської організації НРУ та затверджено план спільних заходів між клубом-карате «Січ» та рухівцями. Голова ЖОО НРУ О. Лагнюк подарував прапор Руху, свою книгу «Рух – моя радість і біль». Вихованцям вручили значки «Народний Рух України: Вячеславу Чорноволу – 80 років».

Згодом відбулась зустріч із начальником відділу виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків в м. Новоград-Волинському Сергієм Рогатюком. Обговорено стан справ у місті. Зокрема Сергій Сергійович наголосив, що новообрана влада найгірша за всі попередні і на наступних виборах слід докласти зусиль, щоб рухівці грали провідну роль не тільки у Верховній Раді України, але і у місцевих радах. І погодився із своєї сторони всіляко допомагати.

В другій половині дня керівництво ЖОО НРУ на запрошення голови Піщівської об’єднаної територіальної громади Павла Кравчука відвідали центральну садибу та с. Жебрилівку. В с. Піщів ознайомилися із роботою новообраних органів громади. Відвідали місцеві клуб, стадіон, де проведено капітальні ремонти. А в місцевій амбулаторії зустрілися з медичним персоналом, який розповів про свою діяльність.

Лікарі показали новообладнані кабінети, які відповідають сучасним вимогам пацієнтів. Попросили допомогти в закінченні внутрішніх робіт та квартири для лікаря, забезпечити медичним спецодягом, візками для пересування хворих.

У с. Жебрилівка зустрілися з місцевими підприємцями, які орендують ставки та розводять рибу. Один з цих підприємців – Олександр Мельник – учасник АТО. Добровольцем в складі 30 механізованої бригади воював на Сході України. А сьогодні разом із Павлом Ткачуком беруть активну участь у роботі ОТГ. Хлопці вирішили вступити до лав Руху та підтримали розбудову первинного осередку НРУ в Піщівській ОТГ. Обговорили створення підрозділу учасників АТО «Мир і Любов Україні», яка активно співпрацює з ЖОО НРУ, основою якої є члени Руху.

До лав Народного Руху України вступило п’ять чоловік.

В м. Новоград-Волинський та Піщівській ОТГ роздано 800 газет «Час Руху».

 

Прес-служба ЖОО НРУ