Рух крокує Одесою.

Згідно Ухвали Політичної Ради Руху в м. Одеса відбувся ІІ етап XXVII Всеукраїнських Зборів (З’їзду) Народного Руху України.

Перед початком рухівського форуму з ініціативи Голови НРУ В. М. Кривенка та підтримкою Одеською обласною (крайовою) організацією НРУ на Потьомкінських сходах відбувся мітинг проти корупції в органах влади. В цей час на фасаді Морського вокзалу майорів великий прапор Народного Руху України. До рухівців та жителів Одеси звернулися Голова Руху Віктор Кривенко та голова Одеської ОО НРУ Сергій Гуцалюк. Рух оголосив нищівну боротьбу корупціонерам, які становлять загрозу державності України.

Згодом колона рухівців рушила вулицями міста Одеси. Одесити дуже тепло підтримували партію В. М. Чорновола – сигналами автомобілів, вітали з балконів будинків та громадського транспорту. На вулиці Героя України В. М. Чорновола був проведений мітинг-реквієм та покладено квіти до меморіальної дошки.

В’ячеслав Максимович часто бував на Одещині і отримував підтримку місцевих жителів. Його тут любили і він любив одеситів. Рухівці пікетували Одеську міську раду, яку вважають «гніздом корупції» під керівництвом міського голови Труханова Г. Л. Також було проведено мітинг під будівлею Одеської облдержадміністрації. Учасники акції прийняли звернення до керівництва області з вимогами зупинити корупцію в області. Народні депутати України В. М. Кривенко та П. М. Кишкар вручили Звернення представнику влади.

Згодом делегати Всеукраїнських Зборів Народного Руху України зібрались в актовій залі бізнес-центру для проведення свого форуму. До делегатів ІІ етапу XXVII З’їзду НРУ звернувся Голова Руху В. М. Кривенко. Він зокрема сказав, що Рух набирає сили  в Україні і з нами знову починають рахуватись, як влада так і політичні опоненти. Рухівці завжди стояли на захисті державності, тому сьогодні для нас головне завдання – це боротьба з корупцією, яка нищить нашу державу. Голова Руху Віктор Кривенко поставив ряд завдань, які маємо виконати до початку виборчих перегонів.

 

Делегати внесли та затвердили зміни до Статуту НРУ, а також змінили структури Центрального Проводу та Політради НРУ. Затверджено політичну та економічну частину нової програмної стратегії Народного Руху України.

Участь у заходах, що проводив Рух в Одесі взяли делегати та запрошені від Житомирської обласної (крайової) організації НРУ.

 

 

Прес-служба ЖОО НРУ