Поповнення рядів Руху

«Два роки до Вас приглядалася – вирішила долучитися»
Лютікова Наталя – фінансист з 20-ти річним стажем, очолювала рітейл-бізнес західного Юнікредітбанку в Кримському макрорегіоні, після революції Гідності разом з родиною переїхали з Криму в Київську область, 2014-2015 рік була волонтером в Київському військовому шпиталі, активно допомагали родиною добровольчим батальонам, армії. Веде антикорупційну громадську діяльність в сфері освіти та місцевого самоврядування.
В 2016 році стала співзасновником українського жіночого бренду “ZELO Духмяна Майстерня Одягу”.

Ми з Наталією познайомилися коли вона, разом з Анастасією Рінгіс, захищала інтереси батьківського комітету однієї з найкращих гімназії м.Києва ім.П.Г.Тичини і разом відстояли її від “рейдерського” захоплення.

Наталя є членом потужної громадської організації “Громада Гори”, яка в Бориспільському районі стала прикладом того, як прості люди об’єднуються у боротьбі проти корумпованих чиновників, відстоюють право на комфортне життя в сучасній європейській країні. В селі Гора, де Наталя живе, громада згуртувалась, не допустила протизаконної забудови багатоповерхівками паркової зони, викрили голову села на численних зловживаннях, об’єднали депутатів і зара намагаються налагодити процес прозорого управління. Наталя стала одним із співорганізаторів фестивалю ГораСусідиFest.
Наступне завдання – об’єднання й інших сіл навколо Борисполя.

Вітаю нас усіх з таким підсиленням!

 

 

Голова Народного Руху України

В. М. Кривенко