Голова Руху В. Кривенко вітає бойових побратимів в зоні АТО

Тилові Рухівці привітали з Великоднем Рухівців, які воюють.
Й – Йожик.
Олександр Чекмаз (позивний «Йожик») – керівник Варти Руху (лише у Варті – майже 1000 членів). Він з командування сотнею на майдані одразу вирушив на війну.
Сьогодні сотні тилових рухівців привітали його підрозділи з Великоднем! І Зураба привітали. Зураб очолює підрозділ у якому, переважно, воюють наші брати грузини. Це все 25 батальйон «Київська Русь».
Зураб інтелігентно натякнув, що в мене гарна вишиванка… і в такий не хитрий спосіб отримав (віджав)) її як маленький Великодній подарунок та дяку за служіння Україні.
А ще в нього чудовий оселедець і він мене катував питанням: «а Ві знаєтє зачєм украінцу осєлєдец?»)
Рухівці передали рухівцям на фронт смаколиків, 200 руками зроблених пасок, соків, живчика, консервації, побутових застосунків, малюнків, мотанок, дитячих поробок. І багато іншого.

Пропозиція привітати рухівців на фронті надійшла запізно, але я дууууже! вдячний побратимам, хто швидко долучився до збору нашого великоднього кошику. І радий, що ми підтримали рухівців, яким після маршу 25-го руки чешуться), що ще гарного зробити))
А ініціаторам та тим хто швидко долучився – Дякую. Дякую:
Житомиряни
Кияни (окрема подяка апарату та Бориспільчанам)
Львів’яни
Полтавчани (окремо хочу подякувати Лубенським рухівцям)
Рівняни
Херсонці
Хмельниччани

ВЕЛИЧЕЗНА ДЯКА!! голові Бориспільскоі міської організації НРУ Андрій Поляниця , який відмовив голову Броварської МО НРУ їхати на їхньому партійному бусику. І надав свій власний. Виїхали вчора. Дозбирали вантаж у Щасливому, Лубнах, Полтаві. Забрали мене в Костянтинівці. І зара поспішають додому.
Дякую вам, справжні та чудові українці!!!

 

Світлина від Viktor Kryvenko.
Світлина від Viktor Kryvenko.
Світлина від Viktor Kryvenko.
Світлина від Viktor Kryvenko.
Джерело: https://www.facebook.com/viktor.kryvenko.1