Голова ЖОО НРУ відвідав три райони області.

Відвідав смт. Миропіль Романвського району. Дорога з м. Чуднова до селища нагадує руїни. Якщо негайно не розпочати ремонт, то після зими проїхати буде неможливо. Порадувало те, що на полях побачив кагати цукрового буряка. Жаль тільки знищених цукрових заводів у с. Іванопіль та с. В. Коровинці Чуднівського району.
В смт. Миропіль біля сільської ради знаходиться дуже гарний пам’ятник Т. Г. Шевченко.


Зустрівся із своїм побратимом В. Л. Дацюком, членом Спілки письменників України. Ми знайомі з паном Василем з 1990 року. Він обирався депутатом Житомирської обласної ради, а нині депутат Романівської районної ради.
Задоволений, що він повернувся до Руху. Вручив йому партійний квиток. Обговорили шляхи відновлення рухівської організації в смт. Миропіль.

Працював у Чуднівському районі. Відвідав населені пункти Вільшанка, Волосівка, Карпівці, Подолянці, Кілки.


На протязі п’яти років мені довелось працювати головою правління «Споживчого товариства «ІБР», куди входили кар’єр та щебеневий завод. Доводилось допомагати школам, дитсадкам, сільрадам, релігійним громадам. Пригадую свою дружбу з найвищою людиною світу Леонідом Стадніком.
Потім разом з головою Чуднівської МО НРУ Олександром Дмитруком навідалися в хірургічне відділення Чуднівської ЦРЛ, яке очолює заслужений лікар України, голова Чуднівської РО НРУ Богдан Сметанюк.

Передали медичні препарати, спецодяг для лікарів та візки. Вручили рухівський прапор та газети «Час Руху»

Перебував у Любарському районі Житомирської області. Відвідав населені пункти Нова Чортория, Стара Чортория, Юріївку.


В с. Глезне навідався до сім’ї голови Любарської РО НРУ В. А. Мельника. порадував його син Артур – учасник АТО. Він пройшов чотири кроки без допомоги.

Він обіцяв нам ходити і я вірю, що він самостійно буде пересуватись. Але хочу звернутись до великої рухівської сім’ї, волонтерів і просто небайдужих людей допомогти придбати необхідний катетор. Даний катетор на фото.

Артуру необхідно 300 штук на місяць.
В Любарі зустрівся із селищним головою І. А. Куксою. рухівка балотується на посаду голови об’єднаної громади. Обговорили наші
дії під час виборчої кампанії. Повідомив, що Голова Руху народний депутат В. М. Кривенко добився в Кабміні виділення 100 тисяч гривень для водопостачання смт. Любар. Передав газети “Час Руху”. Погодився бути довіреною особою Ірини Анатоліївни.