Свято осені в Станіславівці.

 

В с. Станіславівка Романівського району проживають прекрасні люди, великі патріоти України. Станіславівці були в перших лавах у боротьбі за Незалежність України. Багато мешканців села в 90-х роках вступило до лав Народного Руху України.

Нині відновлено діяльність Руху в с. Станіславівка. До лав НРУ вступило восьмеро молодих патріотів. Рухівці села активно підтримують українську армію: збирають та відправляють продукти харчування для захисників.

7 жовтня в селі відбулось свято осені «Золота Осінь – Портрет», яке багато років організовує проводить чудова жінка, завідуюча клубом Лариса Олександрівна Артеменко. Вона створила при клубі співочий колектив куди також входять сім’ї-рухівців Ващуків та Кучер. Жодне свято не відбувається без місцевих артистів-аматорів, які приносять години відпочинку односельцям.

На урочистих зборах виступив член Ради Житомирської обласної (крайової) організації Народного Руху України, Олексій Запольський. Він зокрема сказав, що дуже боляче дивитись, як розкрадаються лісові багатства. По ночах іде масовий вивіз ділової деревини, який привів до руйнування сільських доріг. Справжнє жахіття нині для села – це самогоноваріння. Молоді люди вже з дитинства вживають алкогольну отруту, чим вкорочують собі життя. Рухівці неодноразово звертались до районної влади та дільничного, але нічого не вирішується  – наголосив пан Олексій.

Село завжди було колискою української нації, скарбницею збереження народних традицій. І такі фестивалі, як «Золота Осінь – Портрет» є джерелом для наповнення наших українських національних коренів. Дякуємо організаторам і учасникам за свято.

 

Прес-служба ЖОО НРУ