МОЛОДИЙ РУХ НА КОНГРЕСІ МОЛОДІ YEPP. МАЙБУТНЄ ЄВРОПИ – ПРЕДСТАВНИЦТВО 4.0

Нещодавно в Цюріху, Швейцарія, відбувся черговий Конгрес молоді Європейської народної партії (The Youth of the European People’s Party – YEPP).

Цим заходом  YEPP офіційно розпочав свій політичний рік. У з’їзді молоді взяли участь понад 100 делегатів з 34 організацій-членів організації. Однією з учасниць була делегація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодий Рух», яка вже більше 10-ти років є постійним членом YEPP. Очолював делегацію новообраний керівник  ВМГО «Молодий Рух», член Народного Руху України – Дмитро Хорішко.

Загальною темою Конгресу було питання майбутнього Європи та ролі політичних молодіжних організацій у цих процесах на європейському рівні. Під час триденного Конгресу було розроблено  стратегічний документ, мета якого полягає в тому, щоб зробити політику YEPP більш всеосяжною і вирішувати ті проблеми, які найбільшою мірою впливають на молодь. Основний меседж документу: «Молодь Європейської народної партії збирається: «Слухати – створювати – пояснювати – доносити».

Таким чином, метою YEPP визначено налагодження активної комунікації з європейською молоддю через своїх національних членів.

Вже на цьому заході ВМГО «Молодий Рух» та інші представники від України висловились і донесли свою схвальну думку з приводу  прийняття Закону України «Про освіту». На жаль представники деяких делегацій намагалися маніпулювати термінами та внести засуджуючий проект резолюції щодо зазначеного закону, але українська делегація у конструктивному діалозі, за підтримки більшості країн, національних членів YEPP, домоглася відкоригувати і підтримати прийнятний проект.

Також делегати Конгресу підготували та затвердили 12 резолюцій, які стали відповіддю на події, які впливають на молодіжний рух у Європі та всьому світі.