Олег Лагнюк

Маємо зупинити грабунок держави!

29 жовтня відбудуться вибори в об’єднані територіальні громади. В Житомирській області вибори відбудуться в 13 ОТГ.

ЖОО НРУ висунула своїх кандидатів на посади голів та кандидатів у депутати. Конференції затвердили кандидатів-рухівців, які ніколи не були при владі, і ніколи не обирались депутатами – це патріоти України, учасники бойових дій в АТО, підприємці, молодь. Рух пропонує нове бачення розвитку об’єднаних територіальних громад. Велику роль в цьому відіграє нове молоде керівництво партії на чолі з Головою Руху народним депутатом України В. М. Кривенком.

Народний Рух України готується до позачергових Зборів (З’їзду), який відбудеться в грудні цього року. Делегати затвердять Зміни до Статуту НРУ, нову Програму, а також стратегію партії. Рухівці вийдуть на старт президентських та парламентських виборів з новим, модернізованим Рухом, який привів Україну до Незалежності.

Але сьогодні перед Україною та її народом стоїть дуже складне завдання – це зберегти державний суверенітет, перемогти російського агресора на Сході України і повернути Крим. Для цього нація повинна об’єднатись та дати бій корупції. Але корупціонери у вищих ешелонах влади роблять шалений опір. У Верховній Раді розглядався проект Закону України “Про судову реформу”. Нам ще 26 років тому слід було провести дану реформу. І тут депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий вносить поправку, щоб слідчі дії проти злочинців велись не більше трьох місяців. І здається все правильно, бо тисячі українців роками сидять у СІЗО і їм не оголошують ні вироки, ні виправдовують. Це порушення прав людини. Але в поправці А. Лозового приховано інше, щоб закрити кримінальні справи проти корупціонерів, а це і проти нього та багатьох інших народних депутатів і керівників інших державних органів влади. Тоді потрібно було виділити “справу Майдану” в окрему постанову.

А то  плюнули в душу батькам загиблої Небесної Сотні, переступили через покалічених майданівців. Для них сьогодні головне – це збагачення. І коли їм народ закидає про розкрадання держави, вони в один голос кричать: “Ми стояли на Майдані!”. Але люди клали життя не заради зміни одних корупціонерів на інших. А тим паче, щоб через спасіння корупціонерів  були закриті кримінальні провадження проти В. Януковича та вбивць Героїв Майдану.

За три роки ми побачили  хто прийшов до влади в Україні та на Житомирщині. Нам слід негайно зупинити вакханалію в державі та на майбутніх виборах відправити у відставку нинішніх народних депутатів місцевих рад.

Держава має бути збережена і Рух буде стояти на її захисті.

 

Олег Лагнюк, голова Житомирської обласної (крайової) організації Народного Руху України