ВІКТОР КРИВЕНКО НА Х МІЖНАРОДНОМУ ІНВЕСТИЦІЙНОМУ ФОРУМІ «ТАВРІЙСЬКІ ГОРИЗОНТИ – 2017»

Майже десять років поспіль Херсонщина збирає економічно активну спільноту  з різних куточків України й світу.

Таврійські горизонти –  це постійно діючий бізнес майданчик, що генерує нові тенденції економічного й інвестиційного розвитку Херсонщини в міжнародному просторі. Це платформа, в рамках якої представники ділових кіл з усього світу обговорюють ключові питання міжнародного співробітництва, знаходять нових партнерів та відкривають для себе Херсонщину, що є синергією перспектив і вражень.

29 вересня народний депутат України, голова Народного Руху України Віктор Кривенко побував у  Новій Каховці (Херсонська область) на урочистому відкритті  ювілейного Х Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Ювілейний захід пройшов під гаслом «Херсонщина – платформа для екоінвестицій» і був присвячений перспективам розвитку в Україні «зеленої економіки», модель якої передбачає економічне зростання у поєднанні з екологічною стійкістю.

Учасниками Форуму стали потужні українські та іноземні інвестиційні компанії, урядовці, представники дипломатичного корпусу, міжнародних фінансових та донорських організацій, експерти в сфері економічного розвитку та інвестування, громадські організації та науковці.

Основним тематичними напрямками Форуму стали питання щодо перспектив реалізації проектів на базі «зелених» технологій, виробництва «зеленої» енергії, екоінновації в аграрному комплексі, а також розкриття туристичного потенціалу Херсонщини, новинки тур продуктів.

Під час інвестиційного форуму однією з найцікавіших була панельна дискусія на тему: «Глобалізація зовнішньоекономічних процесів через розвиток транспортно-логістичної інфраструктури та відновлення річкового судноплавства», а також представлений проект «Водні ворота України».

До речі, одним зі спікерів був рухівець, директор ТОВ «Амалтея» Сергій Рибачок.

Присутнім була запропонована презентація суднохідною компанією ТОВ «Нібулон», яка сьогодні є флагманом річкових перевезень.

«Дніпро буде суднохідним! Впевнився, що не лише ми у парламенті підтримуємо #ПланВадатурських, а й влада Херсонщини та учасники Форуму.

Я коротко виступив та попросив підприємців бути більш активними замовниками нової економічної політики. Бути суб’єктними.

У Херсонщину інвестують європейці. І не лише вони. Це означає, що тут безпечно та комфортно», – заявив голова РУХу В.Кривенко.

Проект «Водні ворота України» відкриє для Херсонщини нові перспективи і можливості для розвитку, сприятиме налагодженню торгових зв’язків з іншими країнами, дозволить експортувати та імпортувати продукцію.

Під час Форуму також було презентовано широкий спектр можливостей для ведення бізнесу та інвестування в Херсонську область, масштабні інвестиційні проекти, які пропонують комплексне рішення для започаткування або розвитку бізнесу на Херсонщині.