Logo

Звернення АТОвців до народного депутата Павла Кишкара

Народному депутату України

Кишкару Павлу Миколайовичу

вулиця Михайла Грушевського, 5, Київ, 01008

Громадської організації учасників АТО

«Мир і любов Україні»

10003, м. Житомир, Житомирська обл.,

вул. Домбровського, буд. 38.

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Сьогодні на засідання колегії Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області учасники АТО зачитали та передали заяву на ім’я в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Цвяха О. М в якій запідозрили двох заступників керівника Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області в зловживанні службовим становищем та вимагали протягом тижня вирішити їх земельне питання.

За дорученням своїх побратимів-АТОвців Громадська організація учасників АТО «Мир і любов Україні» просить вас:

  1. Направити до Генеральної прокуратури України депутатське звернення з вимогою перевірити викладені у колективній заяві воїнів-АТОвців факти зловживань посадовцями Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області.

 

  1. Направити до Національного антикорупційного бюро України депутатське звернення з вимогою перевірити викладені у колективній заяві воїнів-АТОвців факти зловживань посадовцями Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області з метою виявлення та покарання державних службовців за корупційні дії.

 

  1. Проконтролювати хід виконання вимог викладених у колективній заяві воїнів-АТОвців направленій на ім’я в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Цвяха О. М. та допомогти воїнам-АТОвцям Житомирщини у вирішенні питання з отримання земельних ділянок.

Додаток:

  1. Копія колективної заяви воїнів-АТОвців від 14.09. 2017 року направленої на ім’я в.о. голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Цвяха О. М. на трьох аркушах.

 

 

Голова Громадської організації

учасників АТО «МІЛУ»                                                                                  М.І. Бондаренко

 

 

14 вересня 2017 року                                                       м. Житомир