Гавіцький Леонід Іванович

Засідання ради Баранівської районної організації Народного Руху України

29 липня, в суботу Баранівська районна організація Народного Руху України, під головуванням голови районної організації НРУ Гавіцького Л.І . провела своє чергове засідання Ради. Було обговорено ряд життєво важливих питань,   розглянуто загальну  політичну ситуацію в державі та районі, внесено ряд пропозицій  щодо розбудови партійних структур в районі.           На раді було наголошено, що наша партія набирає популярності і авторитету, нею все більше цікавляться в районі, створюються нові осередки,  вступають в лави районної організації Народного Руху  авторитетні люди, підприємці, інтелігенція.

Зокрема членом партії  Кундельським В. М. було запропоновано, щоб звернутися до керівництва партії в наданні благодійної допомоги школярам до початку нового навчального року у вигляді зошитів і щоденників з логотипом партії, можливо з невеликою історично – інформативною довідкою  про Рух та його діяльність, про В.Чорновола і нині діючі керівні органи партії, що  на його думку, суттєво вплине на авторитет Руху в районі, зверне увагу батьків, і може бути своєрідним агітаційним матеріалом. Розглядалося також питання про розбудову комерційних структур в районі за участі членів партії, можливої  допомоги в отриманні довгострокових кредитів на розвиток малого і середнього бізнесу та підтримки існуючого.

Однією із цікавих комерційних пропозицій було відновлення фарфорової галузі в районі, яка в продовж кількох століть домінувала в районі, забезпечувала роботою понад 10 тис. чоловік і була одним із головних фінансових лідерів, яка наповнювала бютжет району. Адже ми маємо в районі великі запаси каоліну, як екологічно чистої сировини та головну складову  фарфорового виробництва, працьвитих людей, і бажання відновити галузь, яка занепала на початку 21 сторіччя. А головне, що є такі підприємці із числа прихильників Руху, які готові взятися за цю справу. Проте одного бажання замало, потрібні  кошти, довгострокові кредити та інвестиції. Сподіємося, що керівництво партії зверене на це увагу, допоможе у втіленні в життя роками виношуваної ідеї, посприяє у вирішенні питань кредитування та інвестицій на високому державному рівні .

29.07.2017р.                                                                                                                                                     Голова РО НРУ у Баранівському районі                                           Л. Гавіцький