Зупинимо пограбування України!

Канал “ICTV” показав доокументальний фільм “Дикий Захід”. Події розгортаються в Волинській, Житомирській та Рівненській областях де старателі видобувають бурштин. Місцеві жителі вже багато років займаються цим промислом, що дало можливість не бідно жити. Але основні діючі особи – це яиновники, які видають незаконно ліцензії, прокурори та міліція, що “кришують” даний бізнес а також судді, що приймають “правильні” ухвали.

В Житомирській області бурштинові залежі знаходяться в Олевському районі. Прибуток від видобування цих копалин осідає в кишенях деравних чиновників при цьому сама держава не отримує ні копійки. І це в такий складний час для України: коли потрібно забезпечити Збройні Сили, надатидопомогу інвалідам АТО.

До розкрадання багатств України причетні люди, які мали б захищати її інтереси, до того ж не бідні люди. НАБУ винесло підозру народному депутату України Б. С. Розенблату, який був обраний в м. Житомирі від Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. Пан депутат відноситься не до бідних верств населення, а має великі статки, як в Україні, так і за кордоном.

В той час коли прості громадяни ледь зводять кінці з кінцями і ламають голову над тим, як відправити дітей до школи п. Розенблат в ресторанах Київа торгує природними ресурсами держави. І плювати він хотів на те, де інвалідам дістати протези або інвалідні візки. Для них Україна – сировинний придаток. Завдання в них одне: “Побільше награбувати та втекти за кордон”.

 

Народний Рух України послідовно відстоює інтереси України та її громадян. Відповідно народні депутати: Голова Руху В. Кривенко та заступник Голови Руху П. Кишкар чітко демонструють рухівську позицію по боротьбі з корупціонерами . Без вагань вони проголосували за зняття депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності  Б. Розенблата. (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos_print?g_id=13248&vid=1http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos_print?g_id=13246&vid=1, http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos_print?g_id=13247&vid=1)

 

Рух і надалі буде стояти на сторожі української державності та боротись із корупціонерами.

 

 

Прес-служба ЖОО НРУ