Боротьба за землю продовжується!

Голова Любарської районної організації Народного Руху України Віктор Мельник провів робочу зустріч з рухівським активом сіл Нова Чортория та Стара Чортория. Рухівці виступили з підтримкою місцевих мешканців у питанні розпаювання земельних ділянок. Ця проблема пов’язана з впертим небажанням директора Ново-Чорторийського ДАТ Вержаківського В. М.  задовольнити законні вимоги селян і надати землю.

Нещодавно при активній допомозі рухівців та особисто Голови Руху Віктора Кривенка було домовлено про виділення 200 гектарів землі на паї для селян. Проте Вержаківський В. М. сказав, що не буде виділяти землі посилаючись на необхідність прийняття рішення Любарської районної ради.

Рухівцями прийнято рішення, якщо не буде розпочато виділення землі то вони разом з місцевими жителями вдадуться до блокування адмінбудівель та шляхів.

Також рухівці обговорили можливість створення об’єднаної територіальної громади. Голова осередку НРУ Н. Івашко повідомила присутніх на зборах про зустріч в Житомирській обласній раді, де розглядалось дане питання.

 

 

 

Прес-служба ЖОО НРУ