Рухівці та волонтери перебувають з благородною місією на Донеччині

Керівник апарату ЦП Народного Руху України В.Косарчук перебуває з волонтерським візитом на Донеччині.

Волонтери відвідали Мар’їнку, зустрілися з керівництвом місцевої військово-цивільної адміністрації.

Разом з благодійним фондом «Місія добра України» активісти РУХу з волонтерами побували й у Красногорівці, де також мали подібну зустріч.

Пізніше волонтери зустрілися з директором художньої студії-школи мистецтв Красногорівки Ольгою Миколаївною, якій подарували ікону Божої Матері.

Окрім того Віктор Петрович провів зустріч з головою Військово-цивільної адміністрації Красногорівки  Олегом Леванчуком, під час якої пан Віктор  передав книги Василя Шкляра та ікону очільнику ВЦА міста.

Як повідомляють волонтери, результатом сьогоднішньої співпраці команди БФ «Місія добра України» та Народного Руху України є те, що міста Мар’їнка і Красногорівка Донецької області будуть забезпечені першою медициною допомогою!

Рухівсько-волонтерська місія доставила у ці населені пункти воду, продукти харчування, дитяче харчування; побачили, як іде підготовка до початку нового навчального року у садочках та школах.

В.Косарчук повідомив, що спільними зусиллями благодійників будуть сприяти вступу місцевої молоді до вищих навчальних закладів.

Наразі волонтери з активістами перебувають у Авдіївці.

Прес-служба НРУ