Землю захисникам держави!

На запрошення учасників АТО був присутнім під час пікетування Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області. З усієї області з’їхалось декілька сотень ветеранів війни, щоб відстояти свої права та вирішити питання в наданні земельних ділянок. ЖОО НРУ активно підтримує учасників АТО у відстоюванні своїх прав.


Правда дивні речі відбуваються. Люди, які пішли захищати Незалежність України, не жаліючи свого життя, не можуть отримати земельних ділянок, гарантованих державою. А ось нардепи, які грабують державу влаштували “цирк-посміховисько” над усім українським народом під час розгляду подання Генеральної прокуратури проти корупціонерів. І плювати вони хотіли на загиблих Героїв Майдану або захисників України.

Для них головне – це збагачення. А кругова порука забезпечить безкарність. тому ветерани АТО пригрозили поїхати в Київ і навести порядок. Думаю нинішня влада не зробила висновків з недавніх подій. А це може закінчитися для нинішніх чиновників набагато гірше ніж для “сім’ї Януковича”.

 

Голова ЖОО НРУ      Олег Лагнюк