Олег Лагнюк

Шануймо своїх героїв!

Влада на третьому році війни з російським агресором почала приймати державницькі рішення: перекрили лінію розмежування з окупованими територіями на сході України, почали блокувати російські банки, телебачення, сайти.

Кожен українець розуміє, що під час війни з агресором потрібно негайно заблокувати інформаційний та фінансовий простір. Але владні мужі нам розповідали про «стіну» на кордоні та санкції Євросоюзу і США проти Росії.

А, що ж робила українська влада ці роки? А ми торгували з агресором, слухали «страшилки» з російських телеканалів.

В той час, коли війна на Донбасі вбивала та калічила українських вояків, решта України продовжувала жити буденним життям та їздити в Росію на заробітки, допомагати агресору в розбудові своєї інфраструктури.

Місцеві чиновники відрапортували про перейменування міст та вулиць. Одним словом завершили декомунізацію. Але ми не бачимо вулиць і парків на честь Героїв, що сьогодні віддають своє життя за Незалежність України. Зате з’явились нові назви  на честь незрозумілих іноземців або людей не причетних до української історії. Немає рішення щодо «Героїв України» співачок Т. Повалій та С. Ротару, які жодного  відношення не мають до слова «героїзм». Все життя те й робили, що заробляли мішки грошей на території Росії і сьогодні продовжують там жити і гастролювати.

Але найбільше нас мабуть здивував законодавчий орган України – Верховна Рада, яка не змогла проголосувати за санкції проти чиновників режиму В. Януковича.

Те, що жодного вбивцю Героїв Небесної Сотні не покарали на сьогодні ми бачимо, але щоб почати відбілювати вбивць Захарченка, Арбузова, Азарова, Клюєвих, то це вже занадто.

Рухівці вірять, що влада буде змінена і ми покараємо злочинців і тих хто їх прикривав. Ми належно вшануємо своїх Героїв!

 

 

Голова Житомирської (обласної) крайової

організації Народного Руху України                                      Олег Лагнюк