В.Куйбіда: Сьогодні ми, як і вчора, поруч з нашими братами кримськими татарами у боротьбі за відновлення прав

Минає 73-тя річниця з дня трагічної дати в історії України: дня масової депортації кримськотатарського народу. Це день, коли кримські татари – від немовлят до людей похилого віку – були позбавлені рідної домівки і відправлені на спецпоселення до Середньої Азії та інших регіонів Радянського Союзу.

«Українці разом з представниками кримськотатарського визвольного руху боролися пліч-о-пліч з радянською репресивною машиною. Сьогодні знову каральні органи Росії здійснюють шалений тиск на кримськотатарський народ і його представницький орган – меджліс.

Факт заборони діяльності меджлісу кримськотатарського народу з будь-якої точки зору – міжнародно-правової, політичної та гуманітарної – свідчить про безпорадність Росії у намаганні зупинити громадський протест кримців на українському півострові проти свавілля агресора.

Сьогодні ми, як і вчора, поруч з нашими братами – кримськими татарами – у боротьбі за  відновлення прав громадян, депортованих за національною ознакою, за право кримськотатарського народу жити відповідно до власного розмислу на своїй землі», – заявив  голова Народного Руху України Василь Куйбіда.

У чергову річницю депортації кримськотатарського народу Народний Рух України разом з ним згадує важке минуле і сумує. Ми низько схиляємо голови у важкій скорботі, але віримо у торжество справедливості!

Прес-служба НРУ