Logo

Рухівці готуються до З’їзду

12 травня 2017 року м. Києві відбулось засідання Центрального Проводу Народного Руху України.

Розглянуто п’ять питань порядку денного.

Найбільше дискусій викликало питання щодо аграрної реформи. Прийнято рішення скликати науково-практичну конференцію на базі агрофірми «Агро-Союз» в Дніпропетровській області в середині червня цього року. Запрошено голів крайових організацій та членів Руху, що спеціалізуються з таких питань.

Розглянуто стан підготовки XXVI звітно-виборних Всеукраїнських Зборів (З’їзду) Народного Руху України, що відбудуться 28 травня 2017 року в м. Києві. З доповідями виступили керівники груп, що займаються даними питаннями.

Обговорено зміни до Статуту Руху. По даному питанню виступив голова Житомирської обласної (крайової) організації Народного Руху України Олег Лагнюк. Зокрема він сказав; що потрібно створити робочу групу з представників усіх крайових організацій НРУ та юристів для того, щоб підготувати нову редакцію Статуту. На XXVI звітно-виборних Всеукраїнських Зборах (З’їздові) не розглядати дане питання, а винести його на XXVIІ Збори Руху. На три статті Статуту, що стосуються організаційних питань в крайових організаціях накласти тимчасовий мораторій до прийняття нової редакції Статуту.

Дана пропозиція була  підтримана членами Центрального Проводу Руху.

Прийнято рішення про вихід з фракції БПП «Солідарність» у Верховній Раді народних депутатів України, рухівців Віктора Кривенка та Павла Кишкаря.

Доручено В. Кривенку та П. Кишкарю голосувати за незадовільну роботу Кабінету Міністрів та відставку Уряду В. Гройсмана.

 

 

Прес-служба  ЖОО НРУ