В.Кривенко: Постійно виступаю за підтримку розвитку оборонної промисловості України

Народний депутат України, заступник голови Народного Руху України Віктор Кривенко повідомив журналістам про стан справ у сфері оборони.

«У нас війна і маємо відкрити «оборонку» для всіх, хто є справжнім виробником та патріотом.
Сьогодні із величезним задоволенням привітав «УКРОБОРОНПРОМ» та «Лігу оборонних підприємств України» з підписанням меморандуму про співпрацю. Нарешті українці не воюють, а думають співпрацювати», – заявив народний депутат.

Також він додав, що уже давно переконаний, для того, щоб державні підприємства розвивались, їм необхідно змінювати організаційно-правову форму і ставати акціонерними та бути відкритими до співпраці з приватним сектором, а «УКРОБОРОНПРОМ» зробив черговий крок в цьому напрямку.

«Постійно виступаю за підтримку розвитку оборонної промисловості України. Нещодавно у  парламенті зареєстрували міжфракційне депутатське об’єднання «За розвиток оборонно-промислового комплексу та авіакосмічної галузі України», де мені довірили бути головою. Приємно, що 28 депутатів вже зголосились увійти до нашого об’єднання. Абсолютно переконаний, це підсилить підтримку оборонного сектору України», – резюмував депутат-рухівець В.Кривенко.

 

Прес-служба НРУ