Лагнюком Олегом Миколайович

Рух і Україна єдині!

В районних та міських організаціях Народного Руху України проходять збори, які обирають делегатів на крайову Конференцію.

На всіх зібраннях відбуваються дискусії щодо соціально-економічної ситуації в державі. Нажаль тема російської агресії відходить на другий план. А все через те, що люди живуть дуже бідно, не мають роботи, пенсіонери отримують мізерні пенсії. Молодь не знає куди себе подіти: одні виїжджають за кордон інші п’ють і крадуть. І це дуже велика проблема, особливо в сільській місцевості. Але не дивлячись на ці негативні явища чиновники, судді, міністри, депутати просто жирують.

Недавно показали маєток віце-прем’єра В. Кириленко (Народний фронт) і ніхто не запитав звідки він взяв кошти. Не можуть запитати в О. Ляшка (Радикальна партія) звідки мільйони на купівлю будинків, квартир, автомобілів, охорону.

А хто в них запитає? НАЗК!

Але ж голова НАЗК сама собі виписує премію в сотні тисяч гривень. І в цей час ми бачимо лікарню №1 (ім.. Мечникова в м. Дніпро), де лікарі цілодобово рятують поранених солдатів і офіцерів Збройних Сил України. І вони не вимагають хабарів за операції, як їхні колеги в інших лікарнях. А все починається із сільських рад і йде до Києва – це корупція. Якщо влада не почне жорстко карати хабарників і корупціонерів, то вони знищать Україну, як державу.

Сьогодні ми можемо чути критику з боку лідерів ВО «Батьківщина», «Самопоміч» та Радикальної партії на адресу Президента України. Я хоч і не голосував за його кандидатуру, але хочу визнати , що він підняв з небуття армію і ми змогли зупинити агресора. А далі потрібно громадському суспільству з низів боротись із різними мастями злодюг і хабарників. І при цьому вказувати Президентові на його кадрові помилки.

Тому, перед рухівцями  стоїть завдання викривати різні корупційні схеми та боротись за права громадян.

Рух активно відновлює свою політичну діяльність на терені Житомирщини і це вселяє надію на зміну влади патріотичною силою.

 

 

Голова ЖОО НРУ                                                                                                            Олег Лагнюк