Дамо бій корупціонерам

Останнім часом серед мешканців Житомирщини спостерігається все більше розчарування політичними силами, які знаходяться зараз при владі. Маючи конституційну більшість у Верховній Раді, політичні сили, які прийшли до влади з Майдану, повністю влились в корупційну систему, яка вибудовувалась останні 25 років, а тому і неспроможні провести в країні ефективні реальні реформи. Єдина їх турбота – власне збагачення. За три року бездарного керування країною український народ доведений до зубожіння. Україна посіла перше місце по смертності дітей та сьоме місце за найгіршим рівнем життя. Але владі цього недостатньо і чиновники знову планують підняття тарифів на електроенергію.

Народний Рух України має чітко заявити про своє ставлення до блокади окупованих територій і тарифної політики уряду. А це однозначна підтримка учасників блокади.

Рухівці живуть як і решта українського народу, працюють, так само сплачують комірне. Ми невідокремлені від свого народу, ми – одне ціле. Саме тому маємо запропонувати українському народу націоналізацію обленерго, газопостачальних компаній, надати громадянам право вирішувати питання використання природних ресурсів. Новітні олігархи нажили свої статки бандитським шляхом, тому все награбоване потрібно повернути державі.

Оговтавшись після Революції Гідності, колишні чиновники опинились в провладних партіях і з новою силою почали грабувати державу. І цьому ми, рухівці, маємо покласти край. А інакше ризикуємо втратити державу.