Журавському – НІ!

В Малинському, Коростишівському, Брусилівському, Хорошівському, Радомишльському та Черняхівському районах з’явились офіси громадської організації з гучною назвою «Досить!». Ця організація масово розповсюджує  газету з одноіменною назвою.

Рухівці зі згаданих районів  повідомили, що за цією організацією стоїть колишній депутат  фракції Партії регіонів Віталій Журавський. Так, це він голосував і був співавтором драконівських законів проти свободи слова. Через таких мерзотників, як В. Журавський була пролита кров на Майдані.

Сьогодні ця особа роз’їжджає по навчальних закладах, роздає окуляри та кошти і представляє себе великим благодійником і майже «Героєм Майдану». Невже його не вчить історія і він забув, як лежав у сміттєвому баку. Рухівці обіцють йому достойні зустрічі.

В. Журавський балотувався в цих районах з 1994 року. Йому вдалось виграти вибори в 1998 році за підтримки тодішнього Президента Л. Кучми, а також в 2012 році за підтримки тодішнього прем’єр-міністра М. Азарова. Журавському виділили державні кошти і він з помпезністю почав відкривати мости, асфальтувати дороги, а державні чиновники, директори шкіл і керівники медичних закладів допомогли отримати мандат народного депутата, який він використав проти Героїв Революції Гідності. Цей персонаж навіть примудрився заради депутатської недоторканості змінити католицьку віру на православну (перехрестився).

Колишній голова Малинської райради  М. Савченко, який попався на хабарі разом з начальником міліції В. Старовойтом підтримували даного «діяча».

Нині В. Журавський за гроші «Опозиційного блоку» мріє знову потрапити до українського парламенту, щоб продовжити свою антинародну діяльність.

Житомирська обласна (крайова) організація Народного Руху України попереджає керівників держустанов, навчальних та медичних закладів, які планують підтримати дану особу під час виборчих перегонів про несення ними відповідальності.

 

 

Прес-служба  ЖОО НРУ