Вірю українському народу.

Починаючи з 2004 року українцям дурять голову вступом до Євросоюзу та НАТО. І дідько з українськими політиками, якби не полягла героїчна Небесна Сотня, не віддали Росії Крим та не почалася війна на Сході України із тисячами вбитих та поранених, знищеною інфраструктурою.

Люди вірили, що із вступом до Євросоюзу в Україні буде поборено корупцію та запозичено верховенство Закону. Але влада весь час народу вбиває в голову одне: “Громадяни зможуть подорожувати Європою і зачаровуватись європейським життям”. А в цей час можновладці грабуватимуть народне багатство і жити у своїх віллах за кордоном.

Наші слуги вже 25 років живуть у Євросоюзі, а їх дітки навчаються у престижних західних вузах і програють сотні тисяч доларів у казино, вкрадених в українців.

Красиво забили голову громадянам із розмитненням автомобілів і знову взялися за вступ до Євросоюзу. Складається враження, що влада живе у іншому вимірі, ніж народ. І це та влада, що прийшла на крові Майдану. Відміна віз до Євросоюзу стала неактуальною для українців тому, що немає роботи, а значить немає чим забезпечити сім’ю, дати належну освіту дітям. Нам не потрібен “безвіз”, якщо ми будемо заможні то зможемо самостійно поїхати в Париж чи Берлін.

І коли влада бачить, що народ не ковтає наживку “Євросоюз”, то запускає чергову дурницю, під назвою “вступ до НАТО”. І тиждень знову говорять про референдум. І всі розуміють, що ніхто нас до Альянсу не візьме, але ж потрібно прикривати підвищення тарифів на водопостачання та електроенергію. Корупція поїдає державний устрій і вбиває надію на справедливість.

Верховна Рада, яка обрана на хвилі Революції Гідності виявилась найгіршою в історії Незалежної України. Депутати перестали ходити на пленарні засідання, неможливо зібрати кворум комітетів, щоб прийняти необхідні закони в умовах війни.

Напрошується один висновок – необхідно перезавантажити владу. Але не так, як раніше з однієї і тої самої колоди. До Верховної Ради мають прийти патріоти України. Вже пора покласти край купівлі мандатів за 200 або 500 гривень.  Потрібно набратись сили духу та перемогти політичну корупцію.

Вірю, що український народ підтримає Народний Рух України і ми зможемо вивести державу з економічної та політичної катастрофи.

 

 

Голова Житомирської обласної (крайової)

організації Народного Руху України                                        Олег Лагнюк