вступ до партії

Вступити до лав Руху

Кожен громадянин України має право вступити до Народного Руху, якщо йому вже виповнилося 18 років.

Кандидат у рухівці не може бути членом іншої партії. Для здійснення своєї мети йому потрібно заручитися підтримкою двох членів Руху, які дадуть письмові рекомендації.

Кожен кандидат має ознайомитись з Програмою Руху та визнати Статут цієї організації.

Отримані рекомендації кандидат приносить у районний, обласний, (крайовий) осередок Руху разом із заявою про бажання вступити до партії та фотокартками 3х4 для партійного квитка.

Право приймати до Руху мають також обласні (крайові) проводи Руху, Центральний провід Руху. Вручення партійного квитка, як правило, відбувається на засіданні крайової організації.

Відтепер, ставши членом; Народного Руху потрібно щомісяця сплачувати членські внески. Їх розмір визначає кожен рухівець особисто. Втім, розмір не може бути меншим за встановлений крайовою організацією.

Кожен рухівець може отримувати інформацію про діяльність Руху, його структур та керівних органів, розраховувати на захист Рухом його честі і гідності, брати участь у виборах до керівних органів Руху, висувати свою кандидатуру та бути обраним до органів Руху.

Кожен член НРУ також має право вільно виходити з партії.

Якщо ви активна, дієва людина, яка хоче покращити життя у своєму місті чи селі, дотримуєтесь у своєму житті норм моралі, якщо Ви дбаєте про зміцнення авторитету України – Вас чекають в Народному Русі України – партії, діяльність якої спрямована на розбудову незалежної України.

Заява на вступ 1

Заява на вступ 2